bezprzewodowy głośnik bluetooth

Najlepsze głośniki bezprzewodowe bluetooth

Gadżety

Wiele z dzisiejszych telefonów posiada wbudowany głośnik. Niestety wiele z nich posiada albo bardzo słabą jakość dźwięku lub są bardzo ciche. Nie każdy z nas ma imprezową osobowość, ale niekiedy chcielibyśmy posłuchać muzyki wraz ze znajomymi, ale nie zawsze jest ku temu opcja. Jednym z lepszych rozwiązań może okazać się zakup bezprzewodowego głośnika bluetooth. Najlepsze głośniki bluetooth są wyposażone w odpowiednie systemy dźwięku, które różnią się w zależności od wybranego przez nas producenta przenośnych głośników.

Najlepsze głośniki bezprzewodowe charakteryzują się przede wszystkim dużą odpornością na wstrząsy i zadrapania, powinny być lekkie, co sprawia, że możemy je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie oraz niezbyt duże.

W zależności od naszych wymagań oraz naszego budżetu, ceny takich porządnych głośników bluetooth zaczynają się już od nawet 130 zł.

Głośniki w tym przedziale cenowym cechują się dosyć dobrą pojemnością baterii niekiedy aż do 5h bezustannej pracy. Jednym z najlepszych wyborów jest kultowy już model od Marki JBL – JBL GO 2.

Głośniki z wyższej półki cenowej pomiędzy 300 – 400 zł będą się już charakteryzować o wiele lepszą barwą głosu oraz o wiele większą pojemnością baterii. Modelom z tego przedziału zaczną towarzyszyć także funkcje tj. Party booster czy chociażby sterowanie głośnikiem z poziomu aplikacji mobilnej, ta druga funkcja przyda nam się w szczególności do odtwarzania oraz planowania listy naszych ulubionych utworów. Niektóre modele również w tym przedziale cenowym będą wyposażone w oświetlenie led, którym można odpowiednio manipulować. Oświetlenie to jednak jest rzadko wybierane i polecane jest szczególnie dla entuzjastów.

Głośniki bezprzewodowe powyżej kwoty 400 zł i więcej posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy, ale są także wyposażone w o wiele lepszą baterię, dźwięk oraz wiele więcej technologii wzbogacających brzmienie. Modele z tego przedziału posiadają także dłuższą gwarancje podstawową zaczynającą się od 24 miesięcy. Jedną z takich technologii jest np. eliminacja echa, szumów. Jednak nie każdy posiadacz głośników z tej kategorii cenowej będzie w stanie usłyszeć to ubarwione, ulepszone brzmienie.

Istnieje wiele różnych wariantów głośnika bezprzewodowego. Wybór powinien być głównie uzależniony od naszych wymagań jeżeli potrzebujemy zwyczajnego głośnika, który ma zastąpić nasz głośnik w smartfonie wystarczy nam produkt z niższej półki cenowej, jeżeli jednak potrzebujemy bardziej głośnika z lepszym brzmieniem będziemy musieli odpowiednio dopłacić.

Oceń post